JG Meble Jakub Gajowy
Tapicer | Renowacja mebli
Usługi tapicerskie | Naprawa mebli

Adres: Elbląska 37,
01-737 Warszawa
Wjazd od ulicy Jasnodworskiej
tel. 512 794 807
e-mail: kubagajowy@wp.pl

S GS G
17:24 28 Feb 24
Bardzo dobry fachowiec. Usługa wykonana błyskawicznie w sposób bardzo dokładny, kolor materiału dobrany idealnie w stosunku do elementów które nie podlegały renowacji, sprężyny super, jakość wykonania na bardzo wysokim poziomie. Siedzisko kanapy wygląda jak nowe, a może nawet lepiej👍 Tapicer zabrał mebel własnym transportem a następnie przywiózł po wykonaniu usługi. Jestem pod wielkim wrażeniem, bardzo wysoki poziom kultury osobistej. Koszt naprawy bardzo konkurencyjny, szczerze polecam!!
Justyna SikorskaJustyna Sikorska
11:59 21 Dec 23
Przemiła obsługa, profesjonalne podejście oraz wykonanie. Polecam!
Klaudia DrewiczKlaudia Drewicz
11:58 21 Dec 23
Z całego serca polecam! Usługa wykonana profesjonalnie i terminowo.
baby d'Orobaby d'Oro
11:56 21 Dec 23
Bardzo profesjonalne usługi tapicerskie. Firma jest terminowa, bardzo miła obsługa, fachowe doradztwo. Polecamy w 100 %
Andrzej TAndrzej T
21:11 11 Nov 23
Właściciel konkretny - łatwo i szybko można wszystko omówić i ustalić, łatwy w kontakcie (zawsze oddzwania). Wszystko wykonane solidnie, zgodnie z zamówieniem, w ustalonym terminie, w rozsądnej cenie.
Izabella RatajskaIzabella Ratajska
22:21 08 Nov 23
Z pełną odpowiedzialnością polecam! Usluga wykonana fachowo, profesjonalnie, dokładnie. Pan Jakub przyjechal po odbiór mebli (krzesla, duze łóżko), nie musieliśmy się martwic o ich przygotowanie do transportu (rozkręcanie, znoszenie itp.). Usluga zostala wykonana terminowo - dokladnie tak jak sie umówiliśmy. To co ważne - bezproblemowy kontakt telefoniczny - jeśli Pan Jakub nie mogl odebrać telefonu to ZAWSZE oddzwaniał.Jestem bardzo zadowolona z jakości poleconych materiałów do obicia (nie "z najwyższej półki), z jakosci obsługi, z jakosci usługi. Znalazlam firmę Pana Jakuba zupelnie przez przypadek, ale biorąc pod uwagę moje doświadczenia z tą firmą z całą pewnością będę ją polecała.
js_loader